Natáčení dronem

Letecké fotografie a video dronem v Liberci

Profesionálním pilotem pořízené letecké záběry, natáčení, focení, měření, mapování terénu a objektů. Vše v rozlišení až 4K, FullHD s vysokou rychlostí snímkování. Většinou pracuji v tandemu se svým kreativním profesionálním fotografem, o jehož snímky video obohatím. Výsledkem tak budou letecké záběry pořízené dronem, okořeněné o netradiční úhel pohledu profesionálního fotografa. Celý natáčecí scénář si nejdříve společně projdeme, aby měl klient předem možnost úprav.

Podívejte se co nabízíme
p

Inspekční a kontrolní lety

Inspekční a kontrolní činnost po živelných událostech, kontroly střech, komínů, plechování a dalších nepřístupných prostorů pomocí leteckých záběrů pořízených dronem.

Svatby a oslavy

Blíží se vám oslava nebo svatba? A už jste někdy uvažovali o možnosti leteckých záběrů pořízených dronem např. při svatebním nástupu nebo při následné oslavě? Jsme tandem leteckého kameramana a profesionálního fotografa s řadou vlastních nápadů, které vaší svatbu nebo oslavu zachytí akčně a nezapomenutelně… 

Nemovitosti

Prodáváte nemovitost? Z vlastní zkušenosti víme, že snad neexistuje lepší a líbivější pohled než ten letecký natočený pomocí dronu. V rámci přípravy na natáčení se společně domluvíme, co preferujete k prezentaci. Záběry širšího okolí s vyznačením občanské vybavenosti v okolí považuji za samozřejmost…

Livestreaming

Můj dron umí kromě jiných neuvěřitelných věcí také realizaci živého vysílání přes Livestream. K tomuto postačí jen monitor či projektor s plátnem. Mohu dron „zavěsit“ na jedno místo nebo třeba pronásledovat závodníka/ plavce/ lyžaře /automobil či loď atd.

Sportovní a společenské akce

Pořádáte sportovní závody či jakékoliv společenské akce? Rádi předem přijedeme, poradíme. Ze zkušeností vím, že cvičně vyzkoušet scénář a připravit si akční záběry dronem je hned polovina úspěchu. Nebojíme se letů v přírodě, nad vodou, ve skalách či ve výškách.

PROHLÍDKY LOKACÍ

Pro natáčení filmů nabízím zachycení stavu lokace a okolí, předběžná analýza světelných podmínek v terénu. V případě potřeby nabízím také účast a aktivní spolupráci při samotném natáčení.

Natáčecí den již od 2 999,-Kč

REFERENCE

Letecké fotografie a video dronem Liberec

Další videa již brzy…

POPTÁVKA – NATÁČENÍ S DRONEM

Letecké fotografie a video dronem Liberec

4 + 14 =