Reference

Pro klienty zajišťujeme veškeré potřebné služby. Ať již se jedná o vlastní realizaci klientovy představy či pouze přizpůsobení hotového spotu. Uskutečníme komplexní výrobu od kreativního návrhu po jeho realizaci. Cena výroby spotu se odvíjí např. od délky spotu, složitosti výroby, potřeby úprav dodaných podkladů a také samozřejmě od typu spotu. Vše vždy vzniká na základě přání a následné komunikace se zákazníkem.

 Reklamní spoty Video medailonky Animace – Intra

Reklamní spoty

Vytváříme úspěšné videospoty závislé na profesionálním zpracování a hlavně na poutavém příběhu, který vstoupí do povědomí lidí. Umíme pro Vás natočit jak reklamní video pro online využití, tak plnohodnotný reklamní spot, který můžete prezentovat například v TV.

Medailonky

Vytváříme kreativní návrhy a realizace video medailonků z oblasti sportu, kultúry, zábavy, turistiky, charity… Specializujeme se jak na osobní tak na skupinové video medailonky. V této oblasti se pecializujume také na virální a produktová videa.

Intra

Vytváříme nejenom herní, ale i moderní, čístá, firemní intra, která dodají Vašim videím ten spravný lesk. Intro vytvoříme na míru dle vašeho zadáni v vámi stanoveném časovém rozpietí.